O nás

Jako správná stavební firma umíme postavit projekt dle Vašich představ. Ať už se jedná o levný dům, kanceláře nebo třeba rekonstrukci starého objektu, jsme vám k dispozici. Naše společnost má více než desetiletou působnost v oblasti stavebnictví a realizovala mnoho zakázek, na jejichž konci byli vždy spokojení zákazníci. Vždy kvalitní materiál a profesionálně vyškolení  a kvalifikovaní pracovníci,to je zárukou té nejvyšší kvality.

Jsme rodinná stavební firma z Rakovníka.Jsme schopni realizovat zakázky po celém území středočekého kraje.Menšího i většího rozsahu.Nebráníme se ani spolupráci s většími firmami na větších zakázkách.

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat.

O nás

MAXIT SPEEDY

Naše firma Vámn přináší ve spolupráci s Franken Maxit s.r.o. zateplovací systém MAXIT SPEEDYJedná se o zateplovací systém klasický,ale prováděný novou a účinější metodou,za využití strojních technologií na pracovišti.Tento způsob aplikace nám umožňuje jít s cenou o 20 % níže než při klasických...

Certifikace mistra obkladače

Certifikace od společnosti RAKO k provádění obkladů a dlažeb s jejich výrobky,na které máme díky této certifikaci veliké slevy.

Certifikace důveryhodné firmy

Toto je certifikace založená na hodnocení našich spokojených zákazníků.